Kolejnym warsztatem, na który chcemy zaprosić, jest warsztat prowadzony przez inżynierów Cisco Systems Polska. Będzie to okazja do zapoznania się z wybranymi narzędziami bezpieczeństwa od strony praktycznej, zobaczenia jak komunikują się one ze sobą oraz w jaki sposób ta integracja pomaga w walce z wielowektorowymi zagrożeniami. Uczestnicy nie tylko będą mieli możliwość własnoręcznie konfigurować aplikacje i analizować zdarzenia bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności ich zadaniem będzie wcielić się w rolę hakera i przeprowadzić skuteczny atak przy wykorzystaniu dobrze znanych narzędzi. Na warsztatach będzie położony nacisk zarówno na defensywę jak i na ofensywę.Każdy z uczestników będzie miał dostęp do własnego środowiska laboratoryjnego zbudowanego z najwyższej klasy narzędzi do ochrony sieci, stacji roboczych, poczty oraz narzędzi wykrywających incydenty bezpieczeństwa na podstawie telemetrii sieciowej. Będzie można zobaczyć w jaki sposób najbardziej wymagające firmy i organizacje budują swoją ochronę i dlaczego ważne jest dla nich współdziałanie systemów bezpieczeństwa.
Będzie to również świetna okazja do dyskusji z inżynierami Cisco Systems, którzy na codzień zmagają się z problemami cyberbezpieczeństwa u swoich klientów, pomagając dobrać właściwe narzędzia i budować dla nich architekturę, która idealnie wpasowuje się w ich potrzeby i skutecznie chroni dane, reputację, biznes.

Każdy uczestnik będzie miał dostęp do własnego środowiska testowego, dlatego prosimy o przyniesieniu własnych laptopów oraz założenie konta na cisco.com przed rozpoczęciem warsztatów.